Verified BFT (Latvia)
2 weeks ago

BFT (Latvia)

Brivibas gatve 401C Riga Latvia

Piedāvājam itāļu ražotāja BFT veramo un bīdāmo vārtu automatizācijas risinājumus, garāžas vārtu automātiskās sistēmas, barjeras, autostāvvietu sistēmas, automātiskās durvis un citus populārus automatizācijas risinājumus gan privātajām, gan komerciālajām teritorijām.
Miljoniem vārtu īpašnieku visā pasaulē uzticas un izmanto vārtu automātiku, kas ir speciāli radīta bīdāmiem un veramiem vārtiem, jo tā padara vārtu kalpošanas mūžu krietni garāku.
Lai nodrošinātu lielisku vārtu ekspluatācijas pieredzi, gan bīdāmie vārti, gan veramie vārti var tikt aprīkoti ar tiem īpaši paredzētu BFT zīmola vārtu automātiku.
Arī automatizēti garāžu vārti sniedz augstākā līmeņa ērtības.
Itāļu zīmola BFT inovatīvās automatizācijas sistēmas nodrošina garāžu vārtu patīkamu un komfortablu vadību.
BFT garāžu vārtu automātiku raksturo viegla montāža, vienkārša ekspluatācija, jaudīgs un vienlaikus kluss motors un virkne citu svarīgu īpašību.
Piedāvājam automātiski bīdāmiem vārtiem motorus dažādas intensitātes lietošanai (arī ātrgaitas), kas nodrošina efektīvu vārtu vēršanas ātrumu un garantē ātru un ērtu iekļūšanu teritorijā.
Bīdāmie vārti šobrīd ir kļuvuši par ļoti populāru risinājumu privātajās un komerciālajās teritorijās.
Automātiski bīdāmie vārti palīdz ietaupīt un lietderīgāk izmantot piebraucamās daļas platību, jo vārti tiek bīdīti pa kreisi vai pa labi gar žoga iekšpusi, un to atvēršanai un aizvēršanai nav nepieciešams daudz vietas.
Vairāk par automātiski bīdāmiem vārtiem varat uzzināt mājas lapā.

Advertisement
Verified Best Web Development Company in USA
Alcohol & Drugs 12 hours ago

Best Web Development Company in USA

Pakistan
Verified uniworth
Clothing & Accessories 14 hours ago

uniworth

Pakistan
Verified The Rum Bar
Others 2 days ago

The Rum Bar

Pakistan