Verified JP Solutions
2 weeks ago

JP Solutions

Trikatas iela 10 Riga Latvia

JP Solutions ir uzņēmums, kura pamatdarbību veido drošības sistēmu un citu tehnisko risinājumu darba drošībai augstumā tirdzniecība un projektēšana.
Darbs augstumā ir riskanta profesija, un, lai mazinātu ar to saistītos riskus, jāievēro dažādi darba drošības un aizsardzības pasākumi un prasības.
Viens no svarīgākajiem darba aizsardzības noteikumiem ir uzticama un pārbaudīta aprīkojuma nodrošināšana darba veicējiem augstumā.
Pārbaudītas un uzticamas drošības sistēmas novērš kritiena un traumu risku, kas var rasties, veicot darbu augstumā.
Ir dažādi horizontālo drošības sistēmu veidi, bet ierastais - ir uz jumta esošās - trošu vai sliežu sistēmas, kas paredzētas kritiena apturēšanai, ja gadās uz jumta paslīdēt vai pārkrist pāri malai, kad tiek veikts darbs augstumā.
Enkura punktu pretkritiena sistēmas var tikt izmantotas gandrīz jebkurā gadījumā, kad darbs tiek veikts augstumā: uz jumtiem, pārsedzēm, griestiem, karnīzēm vai torņiem.
Pasīvās pretkritiena sistēmas ir jumta margas, ierobežoti jumta celiņi, tīkli, kas ierobežo mūsu darba vietu, vai ķērēj tīkli, respektīvi tās drošības sistēmas, kas ierobežo mūsu darba vietu vai glābj no kritiena, bet ar kurām mums nav patstāvīga savienojuma ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem.
Troses kritiena apturēšanai ir viens no populārākajiem kolektīvajiem stacionārajiem drošības līdzekļiem darbam augstumā, jo cenas ziņā tās vienmēr būs pieejamākas par sliedēm.
Troses tiek izgatavotas no cinkota tērauda un nerūsējošā tērauda.
Iesakām izvēlēties troses no nerūsējošā tērauda, jo cinkota tērauda trošu dzīves cikls ir stipri īsāks, tās tiek pastāvīgi deldētas ar kritiena bloķētāju (tas noberž cinku nost, un troses sāk rūsēt).
JP Solutions piedāvājuma klāstā ir vairāku ražotāju trošu sistēmas, kas dod iespēju maksimāli pielāgoties klienta vajadzībām un videi, kur trose atradīsies.
JP Solutions inventārs darbam augstumā ietver dažādus risinājumus, neaprobežojoties tikai ar konkrēta pārstāvētā ražotāja standarta izstrādājumiem.
Mūsu galvenais partneris inventāra ražošanā un izplatīšanā ir SIA Texora.
Sadarbojamies inventāra izstrādē un pārdošanā, līdz ar to esam ekskluzīvais dīleris Latvijā inventāram darbam augstumā un industriālajā alpīnismā.
Vairāk par inventāru darbiem augstumos varat uzzināt mūsu mājas lapā.

Categories
Advertisement
Verified Starck-Estates
Others 13 hours ago

Starck-Estates

Pakistan
Verified Alliance Digitals Services
Apps & Softwares 1 day ago

Alliance Digitals Services

Pakistan